KONST / Litografier / Färglitografi 14688237
nr 1468 8237
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 187/260. Färglitografi, bildmått: 40x52, yttermått inklusive ram: 55x66 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:50:02
Axel Olson
nr 1468 8237
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
tisdag 24 maj 2022 |